Web Tasarım

Websitenizin her pikselini özenle tasarlıyoruz. Bootstrap grid sistemi ve mobil uyumlu internet siteleri çiziyoruz.

1- Planlama

İlk olarak sizin isteklerinizi dinliyoruz. Ardından websitesinin tüm sayfalarının bir taslağını oluşturarak kısa bir yol haritası oluşturuyoruz. Renk, font gibi ek isteklerinizi de değerlendirerek, tasarım sürecine geçiyoruz.

2- Tasarım

Şirket, Marka, Ürün veya E-Ticaret, herhangi türde bir internet sitesi istiyor olabilirsiniz. Global Web sektöründeki hala devam eden onlarca proje ve çalışmalarımızın bize kattığı tecrübeye güveniyoruz. İşimizi özenle ve hatasız bir düzen içerisinde yapıyoruz.

İnternet sitenizi Photoshop (.PSD) veya Sketch programlarını kullanarak dünya standartlarında, yazılıma uygun şekilde hazırlıyoruz.

3- Teslim

Son kontrol ve fikir alışverişlerinin ardından projenin son halini size, proje dosyaları ve birkaç küçük hediye ile birlikte teslim ediyoruz.

Ve çalıştığımız herkesi, teslim ettiğimiz harika bir işin ardından güzel bir sohbete ve hatrı 40 yıl sürsün diye, bir kahve içmeye davet ediyoruz.

İLETİŞİME GEÇİN

Neler Yaptık?

VigitalArt

Web Tasarım

Pinus Kitap

Web Tasarım

Boohaber

Web Tasarım

Petoscope

Web Tasarım

Fenerbahçe Esenler Spor Okulu

Web Tasarım

Bir Dünya Çocuk

Web Tasarım

Korbakır

Web Tasarım

Aluteks

Web Tasarım

Avukat Enis Kulaber

Web Tasarım

HTS Medical

Web Tasarım

Klinik Psikolog Dila Özçelik

Web Tasarım

Template7

Web Tasarım

Samimi bir merhaba..

Bizi ziyaret eden herkese içten, sevgi dolu selamlar. Danışmak için, soru sormak için, birlikte çalışmak için, değerli fikirlerinizi paylaşmak için, kısacası aklınıza takılan herhangi bir şey için bize ulaşabilirsiniz.